Top DanceŽilina Dance Cup 2020
Facebook event

COVID-19 usmernenia

Prosíme pozorne si prečítajte opatrenia Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky platné pre podujatie Žilina Dance Cup 2020. Buďte zodpovední a berte situáciu vážne nielen kvôli svojmu zdraviu, ale aj s ohľadom na svoje okolie.
V prípade porušenia uvedených opatrení si organizátor vyhradzuje právo vykázať osobu zo súťaže bez nároku na vrátenie vstupného / štartovného.

Usmernenia k noseniu rúšok

Vstup a pobyt v mieste konania súťaže bude umožnený len s prekrytými hornými dýchacími cestami (napríklad rúško, šál šatka). Výnimku z prekrytia majú súťažiace tanečné páry (osoby pri výkone športu) v čase konania svojej súťaže.

Dezinfekcia pri vstupe

Využite dávkovače pri vstupe na dezinfekciu rúk. Rovnako v priebehu konania súťaže dodržujte odporúčané hygienické opatrenia.

Akútne respiračné ochorenie

V prípade vzniku akútneho respiračného ochorenia (napr. horúčka, kašeľ, nádcha, sťažené dýchanie) je osoba povinná zostať v domácej izolácii. Ak sa u osoby prejavia v priebehu súťaže príznaky akútneho respiračného ochorenia, je potrebné telefonicky kontaktovať svojho ošetrujúceho lekára a opustiť miesto súťaže.

Zákaz podávania rúk

Zákaz podávania rúk. Platí aj pri odovzdávaní cien finálovým párom, gratulovaní párom navzájom a podobne.
Úplne znenie opatrení ÚVZ SR:
  • k hromadným podujatiam OLP/5091/2020 s účinnosťou od 20.06.2020 
  • k noseniu rúšok OLP/5090/2020 s účinnosťou od 20.06.2020.